شخص لیگ جهانی والیبال قهرمان فرانسه همراه

شخص: لیگ جهانی والیبال قهرمان فرانسه همراه برزیل میزبان تله اسپورت والیبال

گت بلاگز اخبار حوادث آیا پسرم را کشتم؟

مرد خشمگین که از رفتارهای پسر بیمارش به ستوه آمده و او را به قتل رسانده بود در شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه ایستاد.مرد خ

آیا پسرم را کشتم؟

عبارات مهم : ایران

مرد خشمگین که از رفتارهای پسر بیمارش به ستوه آمده و او را به قتل رسانده بود در شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه ایستاد.مرد خشمگین که از رفتارهای پسر بیمارش به ستوه آمده و او را به قتل رسانده بود در شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه ایستاد.

ایران نوشت: اوایل اردیبهشت امسال به کلانتری ۱۱۹ مهرآباد خبر رسید مرد 59 ساله ای درجــریان درگیری، پسر ۲۰ ساله اش به نام ابوالفضل را در منزل ارزش واقع در خیابان شمشیری کشته است.این مرد بعد از دستگیری در حالی که اشک می ریخت به قتل پسرش اعتراف کرد و گفت: از اذیت و آزار های پسر بیمارم خسته شده است بودم. به همین خاطر در یک لحظه کنترل اعصابم را از دست دادم و او را کشتم.

یک هفته از این جنایت خانوادگی گذشته بود که مادر ابوالفضل به دادسرای امور جنایی رفت و با اعلام رضایت از شوهرش گفت از او هیچ شکایتی ندارد. به این ترتیب پرونده مرد میانسال به دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد و این مرد در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان پای میز محاکمه ایستاد.

آیا پسرم را کشتم؟

وی در تشریح شرح ماجرا گفت: «پسرم سال ها بود که از بیماری اعصاب و روان زحمت می برد به همین خاطر درسش را رها کرده و مدام در منزل بود. او می خواست هر طور شده است به طور غیرقانونی از کشور خارج شود. حتی وقت خدمت سربازی اش جهت مدتی در بخش اعصاب و روان بیمارستان خوابیدن شد ولی پزشکی قانونی او را از ادامه خدمت معاف نکرد.

من پیک موتوری بودم و با مشکل زندگی همسر و فرزندانم را می گذراندم. از هنگامی که پدرم فوت شده است بود ناچار بودم به مادر بیمارم هم خرجی بدهم ولی پسرم اصرار داشت هر طور شده است مخارج سفر و زندگی اش در خارج از کشور عزیزمان ایران را مهیا کنم. بارها به او گفته بودم پولی ندارم ولی قبول نمی کرد. ابوالفضل همه طلاهای مادرش را به زور گرفته بود و حتی بارها نیزاز برادرش به زور پول گرفته بود. به همین خاطر زن و فرزند ام در منزل امنیت نداشتند.

مرد خشمگین که از رفتارهای پسر بیمارش به ستوه آمده و او را به قتل رسانده بود در شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه ایستاد.مرد خ

متهم در حالی که اشک می ریخت، گفت: من از این اوضاع خسته شده است بودم. هر بار که از سرکار به منزل برمی گشتم می دیدم ابوالفضل با چاقو مادر و خواهرش را ترساندن به فوت کرده و آنها از وحشت جهت ساعت ها در دستشویی پنهان شده است اند. ابوالفضل همه اسباب و اثاث منزل را می شکست و آرامش ما را گرفته بود.

روز اتفاق همسر و فرزندانم در منزل نبودند و ابوالفضل خیلی بی قرار بود. من که کنترل اعصابم را از دست داده بودم دستمالی را دور دهانش پیچیدم تا آرام شود ولی یکباره متوجه شدم دیگر نفس نمی کشد. همان موقع فریاد کشیدم و مادرم که در طبقه بالای ساختمان زندگی می کرد به طبقه پایین آمد و متوجه اتفاق شد بعد با داد و فریاد همسایه ها، اورژانس و پلیس را خبر کرد ولی افسوس که پسرم جان سپرده بود. حالا هم بشدت پشیمانم و از خدا می خواهم مرا ببخشد. شرمنده خانواده ام نیز هستم.»

در آخر محاکمه، این مرد با رأی قضات به 3 سال حبس محکوم شد.

آیا پسرم را کشتم؟

واژه های کلیدی: ایران | زندگی | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz