شخص لیگ جهانی والیبال قهرمان فرانسه همراه

شخص: لیگ جهانی والیبال قهرمان فرانسه همراه برزیل میزبان تله اسپورت والیبال

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بدنم مناسب بازی در لیگ‌های بزرگ نیست/ زیدان یک جنتلمن واقعی است ، آزمون

مهاجم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید که در حال‌ حاضر بدنش مناسب بازی در یک لیگ بزرگ نیست. او همچنین بیان کرد کشور عزیزمان ایران می‌تواند مانند روستوف

بدنم مناسب بازی در لیگ‌های بزرگ نیست/ زیدان یک جنتلمن واقعی است ، آزمون

آزمون: بدنم مناسب بازی در لیگ های بزرگ نیست/ زیدان یک جنتلمن واقعی است

عبارات مهم : ایران

مهاجم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید که در حال حاضر بدنش مناسب بازی در یک لیگ بزرگ نیست. او همچنین بیان کرد کشور عزیزمان ایران می تواند مانند روستوف شگفتی ساز باشد.

به گزارش ایسنا و به نقل از Onze mundial، سردار آزمون ، مهاجم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در فاصله چند ماه باقی مانده به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در کانون توجهات رسانه های متفاوت قرار گرفته و همه از او انتظارات بالایی دارند.

او که در حال حاضر همراه کاروان روبین کازان در اروپا به سر می برد، نخستین مصاحبه خودش را با سایت فرانسوی انجام داده است.

بدنم مناسب بازی در لیگ‌های بزرگ نیست/ زیدان یک جنتلمن واقعی است ، آزمون

در زیر گفت وگوی سایت Onze mundial با سردار آزمون را می خوانید:

* سردار! نخستین خاطرات تو از فوتبال چه بوده است؟

مهاجم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید که در حال‌ حاضر بدنش مناسب بازی در یک لیگ بزرگ نیست. او همچنین بیان کرد کشور عزیزمان ایران می‌تواند مانند روستوف

من نخستین بازی ام را در تلویزیون به یاد نمی آورم ولی تمام بازی های کشور عزیزمان ایران را از تلویزیون تماشا می کردم و نخستین خاطره بزرگ من هم مربوط می شود به بازی کشور عزیزمان ایران و آنگولا در جام جهانی آلمان. من آن وقت ۱۱ سال زیاد نداشتم و چند هنگامی که بود که فوتبال بازی کردن را شروع کرده بودم.

* این تابستان تو در جام جهانی بازی خواهی کرد. نظرت راجع به این اتفاق چیست؟

من بی صبرانه منتظرم و هیجانی هم جهت آن دارم. در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باید با تیم های بزرگی بازی کنیم. در گروه مشکل مانند اسپانیا، پرتغال و مراکش هم گروه شده است ایم و من اعتماد به نفس دارم و اعتقاد دارم که می توانیم به افتخار بزرگی دست پیدا کنیم. بازی در جام جهانی یک رویای بزرگ هست. آن هم جهت من که در روسیه بازی می کنم و کشور دوم من محسوب می شود. علاوه بر این بازی با اسپانیا در ورزشگاه کازان، ورزشگاه تیم من در روسیه برگزار می شود که همه این ها جهت من جالب توجه و به یاد ماندنی خواهد بود.

* در رسانه های فرانسوی از شما به عنوان تنها ستاره تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران یاد می شود که قادر به درخشش در جام جهانی هست، نظرتان چیست؟

بدنم مناسب بازی در لیگ‌های بزرگ نیست/ زیدان یک جنتلمن واقعی است ، آزمون

من چنین اظهار نظرهایی را دوست دارم و باعث زیاد کردن اعتماد به نفس من می شود و به من می فهماند که چه وظایف سنگینی بر دوش دارم. از این که ستاره تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران باشم و انتظارات از من اوج باشد ترسی از آن ندارم. دوست دارم که عالی ترین بازیکن باشم ولی نه به خاطر حس شخصی خودم بلکه به خاطر کمک به کشورم.

* خیلی ها این عقیده را دارند که تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران شانس زیادی جهت افزایش از گروه خود در جام جهانی را ندارد. شما چه فکر می کنید؟

با روستوف آیا می دانید چه نتیجه ای برابر بایرن مونیخ کسب کردیم؟ این نشان می دهد که همه چیز در فوتبال امکان پذیر هست. در بازی با بایرن مونیخ فقط مانوئل نویر غایب بود و آنها تمام بازیکنان مهم خود را در اختیار داشتند و ما توانستیم در این مسابقه پیروز از میدان خارج شویم. علت پیروزی ما در آن بازی این بود که به برد باور داشتیم و آن را با قلب و مغزمان می خواستیم. تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران از هیچ چیز در جام جهانی نمی ترسد. آیا نتوانیم از گروهمان افزایش کنیم؟ خدا هر لحظه کسانی که تلاش کنند و باور داشته باشند را کمک خواهد کرد.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید که در حال‌ حاضر بدنش مناسب بازی در یک لیگ بزرگ نیست. او همچنین بیان کرد کشور عزیزمان ایران می‌تواند مانند روستوف

* شما رکورد خیلی خوبی در تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران داشتید و در ۳۰ مسابقه ۲۲ گل به ثمر رساندید، آن هم در حالی که ۲۳ سال سن دارید. آیا می دانید که خیلی سریع رکورد گلزنی تان را زیاد کردن می دهید؟

از نظر من اگر صادقانه بخواهم صحبت کنم، عملکرد من خوب بوده ولی خیلی به این چیزها فکر نمی کنم. به نظر من این کمک خدا بوده است و من مطمئنم که عالی ترین روزهای فوتبالی من هنوز نیامده است و در آینده خواهد بود.

بدنم مناسب بازی در لیگ‌های بزرگ نیست/ زیدان یک جنتلمن واقعی است ، آزمون

* در سال ۲۰۱۴ شما در فهرست ۲۳ نفره کشور عزیزمان ایران جهت جام جهانی قرار نگرفتید، آن اتفاق را چطور ارزیابی می کنید؟

تقریبا راحت با این عنوان کنار آمدم. من در خانواده ای پرورش یافته ام که ورزشی بوده است و یاد گرفته ام که به نظر مربی احترام بگذارم و اگر مربی تشخیص دهد که وقتش نرسیده است به این خاطر بود که وقتش نرسیده و دوره قبل، شایستگی حضور در جام جهانی را نداشته ام و مربی دلایل خوبی داشته است و من صحبتی هم ندارم.

* آیا بازیکنان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران چندان به رفتن به فوتبال اروپا موافق نیستند؟

بازیکنان ما لیگ داخلی کشورشان را دوست دارند و خیلی از آنها دوست ندارند لژیونر شوند و خیلی احساسی هستند و وابسته به لیگ. من خیلی ها را می شناسم که در حال حاضر در سطح لیگ های اروپایی هستند ولی ترجیح می دهند در لیگ کشور عزیزمان ایران بازی کنند. باید به تصمیم آنها احترام گذاشت.

* شما تقریبا پنج سال است که در روسیه حضور دارید. چه زمانی به لیگ بزرگی خواهید رفت؟

من پیشنهادات خیلی زیادی داشتم ولی از نظر من در حال حاضر رفتن به تیم بزرگ تر یک نوع ریسک محسوب می شود. ممکن است وقت ببرد تا به شرایط تازه عادت کنم. من بدنم را به خوبی می شناسم و می دانم که آمادگی تمرینات پر فشاری که به عنوان نمونه در انگلیس انجام می شود را ندارد. الان شرایط کمی تفاوت کرده هست. در حال حاضر زیاد تمرین می کنم و تلاش می کنم بدنم را عضلانی کنم تا بتوانم در این لیگ ها بازی کنم. من از انگلیس، فرانسه، آلمان و ترکیه پیشنهاد دارم و خودم بنا به تصمیم خودم این پیشنهادات را رد کردم.

* با این حال می توانیم بگوییم که امسال سال آخر شما در روسیه است؟

خب. این به جام جهانی بستگی دارد. کارلوس کی روش مثل پدر من هست. او خیلی بهتر می داند که چه چیزی جهت آینده من مناسب هست. من با کارلوس کی روش مشورت خواهم کرد و به تیم بزرگتری خواهم رفت. هر وقت مربی بگوید تصمیم گیری خواهم کرد. لیگ روسیه هم لیگ بسیار خوبی است ولی کمتر رسانه ای می شود. تیم های روسیه ای در سطح بالایی قرار دارند هر چند که در مسابقه های قاره ای موفق به کسب قهرمانی نشدند.

* از مقایسه شدن با مسی چه احساسی دارید؟

نمی دانم که آیا من را با لیونل مسی مقایسه می کنند. بازی من اصلا به او شبیه نیست. شاید فقط به خاطر این است که کفش های ما شبیه هم است! من هر لحظه تلاش کرده ام که شبیه زلاتان ایبراهیموویچ شوم. او الگوی من محسوب می شود و بعد از بازی برابر لیگ قهرمانان اروپا در منچستریونایتد پیراهن او را گرفتم.

* آیا لیگ فرانسه را دنبال می کنید؟

نه. لیگ فرانسه را خیلی دنبال نمی کنم. فقط این را می دانم که پاری سن ژرمن تیم قدرتمند و بزرگی است و در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

* ما شنیده ایم که پاری سن ژرمن جهت جذب شما اقدام کرده هست، آیا این درست است؟

خیر. من هیچ ارتباطی با پاری سن ژرمن نداشتم ولی ترجیح می دهم که صحبت نکنم، چون محرمانه است.

* هنگامی که کودک بودید طرفدار چه تیمی بودید؟

من از کودکی طرفدار رئال مادرید بودم.

* نظرت در مورد زیدان چیست؟

زیدان یک جنتلمن واقعی هست. او آن قدر خوب است که من به خودم این اجازه را نمی دهم که راجع به اش صحبتی کنم. او یکی از بزرگترین بازیکنان فوتبال دنیا محسوب می شود. هر چقدر او برنده شود یا شکست بخورد مهم نیست، مهم این است که ما اجازه نداریم راجع به زیدان که یکی از بزرگ ترین بازیکنان فوتبال دنیا است صحبت کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | فوتبال | فوتبالی | بازیکنان | جام جهانی | سردار آزمون | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz